آثار من

نمایشنامه جادوگر تهران

نمایشنامه جادوگر تهران
نمایشنامه جادوگر تهران

شنبه ۳۰ شهریور ۱۳۹۲

نمایش‌نامه‌ «جادوگر تهران» نوشته‌ علی نورانی به چاپ رسید. این نمایش‌نامه به دو زبان فارسی و انگلیسی ارائه شده است. این نمایشنامه‌ دو زبانه‌ فارسی و انگلیسی از سوی نشر بامداد نو در ۱۰۰ صفحه با شمارگان یک‌هزار جلد منتشر شده است.

روایت داستانی «جادوگر تهران» که حول ورزش فوتبال و حواشی آن می‌گذرد، باشگاه بایرن مونیخ آلمان و هواداران آن را محور اصلی خود قرار داده است. زمان داستان در سال‌هایی می‌گذرد که علی کریمی، فوتبالیست مطرح تیم ملی ایران هم در این باشگاه حضور دارد و عنوان کتاب، اشاره‌ای به این فوتبالیست است که در ورزش فوتبال به جادوگر معروف است.

در مقدمه کتاب می‌خوانیم:

«یک دانشجوی جوان و یک نویسنده میانسال در ایستگاه متروی یکی از شهرهای آلمان منتظر قطار هستند تا به تماشای بازی فوتبال بایرن مونیخ بروند. جوان کم‌حوصله که هوادار دو آتشه‌ بایرن مونیخ و میشاییل بالاک است، از نرسیدن قطار کلافه شده و به ‌ناچار با مرد نویسنده هم ‌صحبت می‌شود. او خود را آزادی‌خواه و نماینده‌ مبارزات دانشجویی می‌داند و نویسنده را متهم به محافظه‌کاری می‌کند.»

برای خرید این نمایشنامه می توانید در بخش تماس با من تماس بگیرید و یا آن را در فروشگاه های آنلاین نظیر شهر کتاب آنلاین و یا آدینه بوک تهیه کنید.

separator

 بیوگرافی حادثه‌ای که در جمجمه اتفاق افتاد

 بیوگرافی حادثه‌ای که در جمجمه اتفاق افتاد، نمایشنامه ای در سه اپیزود
 بیوگرافی حادثه‌ای که در جمجمه اتفاق افتاد، نمایشنامه ای در سه اپیزود

نمایشنامه “بیوگرافی حادثه‌ای که در جمجمه اتفاق افتاد” نوشته سیامک مهاجری و ترجمه علی نورانی به دو زبان فارسی و انگلیسی منتشر شده است.این کتاب که توسط انتشارات افراز منتشر شده نمایشنامه‌ای سه اپیزودیک است که شخصیت‌های اصلی آن یک زن و سه مرد هستند.در بخشی از نمایشنامه “بیوگرافی حادثه‌ای که در جمجمه اتفاق افتاد” می‌خوانیم: 
“من اصلا نمی خوام ببافم؛ به خاطر اینکه بافتنی‌های ما رو بافتن، اون از مادرم که مدام برام شال می‌بافت این از تو که مدام برام قصه می‌بافی؛ مادرم هم عین تو مرض بافتن داشت انقدر بافت که کور شد. هی می‌گفتم آخه مادر من شال به این بلندی رو می‌خوام چیکار صد دورم که دور خودم بپیچم باز تموم نمی‌شه. می‌گفت یه روز یه زمستون سختی می‌آد که به یه‌لا دولا شال رحم نمی کنه، پدرم می‌گفت: این شال همه پسرای زمینه…”
این نمایشنامه 56 صفحه‌ای در شمارگان 1100 نسخه به قیمت 2500 منتشر شده است.

برای سفارش این نمایشنامه میتوانید از طریق سایت انتشارات افراز و یا فروشگاه های آنلاین مانند جی بوک اقدام نمایید.

separator

مقاله:‌ بازی تاج و تخت امپراتوری ژا‌پن

بازی تاج و تخت امپراتوری ژا‌پن، روزنامه شرق، علی نورانی
بازی تاج و تخت امپراتوری ژا‌پن، روزنامه شرق، علی نورانی

۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۸ علی نورانی

علی نورانی، صفحه آخر روزنامه شرق 

فایل اینجا پیوست شده است: بازی تاج و تخت امپراتوری ژاپن، اردیبهشت ۱۴, ۱۳۹۸ اخبار, فرهنگ ژاپن

separator

مقاله:‌ سفر ۵ ستاره گردشگران اروپایی به قلب پرشیا

شرق از جزییات حضور ۱۱ روزه قطار عقاب طلایی دانوب در ایران گزارش می‌دهد. این گزارش کامل از تور قطار فوق لوکس «عقاب طلایی دانوب» به قلب پرشیا در

نوشته صدرا محقق، علی نورانی – پنج‌شنبه ۱۳‌شهریور ۱۳۹۳، شماره ۲۱۰۵

گزارش کاملی از تور قطار فوق لوکس «عقاب طلایی دانوب» به قلب پرشیا
گزارش کاملی از تور قطار فوق لوکس «عقاب طلایی دانوب» به قلب پرشیا